Ohodnoťte hru

Agricola All Creatures… je desková android hra, která jistě potěší milovníky deskových her. Jde o jednu z nejlepších deskových her všech dob. Její ovládání a princip se velice rychle naučíte a své herní schopnosti doladíte jen díky pilnému tréninku.

Všichni farmáři zde bojují o místo ve farmářském nebi. Vítězem se stává nejšikovnější sedlák, který dokáže vypěstovat nejvíce zvířat. Veškerá herní pravidla jsou velice jednoduchá, protože se zde hraje na osm tahů a z toho se každý dělí na dvě fáze. První obsahuje tři pracovníky, kterým postupně přiřazujete nějakou práci. Druhá potom obsahuje celkový rozkvět farmy, tedy rozšiřování výběhů pro zvířata.


Agricola All Creatures...

Celé hrací pole je rozděleno do 12 polí. V každém z těchto polí vidíte co bude výsledkem vaší práce. Na hracím plánu se nacházejí zásoby dře, kamení nebo i pokročilých staveb nebo i zvířat. Na každé tohle pole je možné vyslat jen jednoho pracovníka. Až je tohle pole obsazené, tak na ně jiný hráč nemůže svého dělníka poslat. Celou nabídku surovin je třeba řádně hlídat a dobře promýšlet, aby vám něco v budoucnu nechybělo.

Jak bylo již zmíněno, tak každý hráč má tři pracovníky, tedy trojitý příjem surovin i zvířat. Máte celkem 4 suroviny na výběr (dřevo, kámen, latě a doutníky). Až ze surovin postavíte přístřešky, tak se hra přesune do druhé části, kdy musíte ohrady a napájecí jednotky pro svá zvířata. Nakonec dostanete za 99 Kč skvělou hru, která vás bude jistě bavit dlouhé hodiny.

 

Agricola All Creatures… - štítky

 • Agricola All Creatures...
 • Agricola All Creatures... ke stažení
 • Agricola All Creatures... online
 • deskové android hry
 • Deskové android hry ke stažení
 • Deskové android hry online
 • Agricola All Creatures… - podobné hry na mobil

  Agricola All Creatures… ke stažení zdarma

  Agricola All Creatures… - hodnocení a komentáře