Ohodnoťte hru

Vypněte a Burrito Bison: Launcha Libre

Potřebujete na chvíli vypnout ? Neradi u her přemýšlíte a rádi prostě jen tak mačkáte? Pak už tedy nehledejte, vyzkoušejte si neuvěřitelně zábavnou, arkádovou hru jménem Burrito Bison: Launcha Libre. V této hře si se známým zápasníkem opět změříte síly se světem gumových medvídků. Kdo ví, kde se u tohoto Bisona vzala taková nenávist ke gumovým medvídkům, ale jednou tady a je a vy se musíte postarat o to, abyste zlikvidovali co největší počet těchhle gumových potvůrek!

Čím více gumáků rozdrtíte, tím budete bohatší!

Burrito Bison: Launcha LibrePrincip hry Burrito Bison: Launcha Libre je opravdu naprosto jednoduchý. Vy se necháte vystřelit z ringu a musíte během jednoho zátahu zlikvidovat co nejvíce gumových medvídků. Čím více jich zlikvidujete, tím více peněz v téhle hře dostanete. A peníze. Ty budete ve hře Burrito Bison: Launcha Libre potřebovat ze všeho nejvíc! Za peníze si zde totiž vylepšujete úplně všechno. Podaří se vám s vašim zápasníkem dostat až na samotný konec a ukončit život krále gumových medvídků ? To záleží pouze na vaši vytrvalosti a šikovnosti!


Zábavná a celé zdarma

Pořídit si hru Burrito Bison: Launcha Libre můžete přímo zde u nás a hlavně zcela zdarma. Hra po vás nebude chtít peníze a nebude vás ani otravovat otravnýma reklamami! Opět vývojáři zvolili velmi oblíbený svobodný systém – reklamu si zapnete pouze když sami chcete a obdržíte za ni vždy zajímavou odměnu! Už na nic nečekejte a rovnou stahujte!

Burrito Bison: Launcha Libre - štítky

  • arkádové hry zdarma
  • burrito bison
  • gumoví mevídci
  • hry zdarma
  • Burrito Bison: Launcha Libre - podobné hry na mobil

    Burrito Bison: Launcha Libre ke stažení zdarma

    Burrito Bison: Launcha Libre - hodnocení a komentáře