Ohodnoťte hru

Disney Crossy Road je arkádová android hra, která nás zavede za hrdiny z příběhů upovídaného Mickeho Mouse od studia Disney. Objeví se zde například i nešikovný Kačer Donald nebo lvička Simbu a další.

Tato hra vychází z původního titulu Corssy Road, ve kterém se hlavním hrdinové proměnily za postavičky z legendárních pohádek. Ve hře dostaneme na výběr z mnoha známých kreslených postaviček. Budeme si moci vybrat s Mickeho Mouse, Lvího krále, Toy Story a dokonce i postavičky z filmu Zootropolis.


Disney Crossy Road

Toto pokračování je ve svém jádře stejně situováno, jako jeho předchůdce Crossy Road, kdy budete muset doskákat co nejdál za pomoci rychlého rozhodování a klepání prstu po displeji. Jednou budete skákat přes rušnou silnice, poté zase přes koleje a přitom budete muset nasbírat co nejvíce zlatých penízků. Až nasbíráte určité množství těchto zlaťáků, tak se vám odemkne nová herní postava.

Co film, to jiné prostředí

Kromě toho, že dostaneme na výběr z velkého množství postav, tak také přichází i jiná prostředí pro každý film. Můžeme se ocitnout třeba v hlubokém lese nebo strašidelném domě, kde na nás číhá nespočet abnormálních jevů. Ale jediné co bude vždy stejné je náš úkol, tedy doskákat co nejdále.

Tahle hra je jednoduchou arkádovou hro, která nezklame ani svou grafikou, která je povedená a velkým plusem je jistě rozmanitost výběru postav. K tomu je hra ke stažení zcela zdarma, což ji přidává jistě velké plus.

 

Disney Crossy Road - štítky

 • Arkádové android hry
 • Arkádové android hry ke stažení zdarma
 • Arkádové android hry online
 • Disney Crossy Road
 • Disney Crossy Road ke stažení zdarma
 • Disney Crossy Road online
 • Disney Crossy Road - podobné hry na mobil

  Disney Crossy Road ke stažení zdarma

  Disney Crossy Road - hodnocení a komentáře