Ohodnoťte hru

Faily Brakes je arkádová android hra, ve které se dostanete do role řidiče, kterému uprostřed hor selhaly brzdy. Konec silnice je již na dohled a vám nezbývá nic jiného než se řádně zapřít a čekat, jestli budou svodidla dostatečně pevná, aby vás zachránila a auto udržela na silnici.

Začátek hry vás vnese do role řidiče, který má automobil se selhanými brzdami a řití se velkou rychlostí z velkého srázu dolů. Ten je plný stromů, kamenů, mostů a dalších věcí. V určitých úsecích se dostáváme i ke kolejím, po kterých jezdí vlak, který vozí lidi do blízkého města. Musíme tedy zařídit to, abychom se s ním nesrazili nebo abychom se prokličkovali mezi auty, protože nás čeká i rušná silnice. Cílem hry je tedy dojet co nejdále.


Faily Brakes

Za peníze nová auta

Při naší spanilé jízdě dolů potkáváme zlaté mince, které bychom měli sbírat, protože si za ně můžeme koupit nové auto, která má lepší ovládání a můžeme se tak díky němu dostat dále a nasbírat tak více bodů. Je tu i možnost koupit si auto za reálné peníze, pokud se nám nechce čekat.

Kromě toho je tu systém reklam, za jejichž shlédnutí dostaneme také určitou odměnu v podobě 20 mincí.

Ochrana při jízdě dolů

Po cestě dolů si můžeme aktivovat modrý ochranný štít, který nás krátkou dobu ochrání před nárazem a zastavením například o strom nebo jinou překážku. Znamená to tedy, že pokud nabouráte do nějakého předmětu, tak ten se rozbije na malé kousky a vy jedete stále v pohodě dál. A i grafika nás velice potěšila. Vše podtrhuje to, že je hra ke stažení zcela zdarma a vy si tak můžete bez problémů užít tuto spanilou jízdu.

Faily Brakes - štítky

 • Arkádová android hry ke stažení zdarma
 • Arkádové android hry
 • Arkádové android hry online
 • Faily Brakes
 • Faily Brakes ke stažení zcela zdarma
 • Faily Brakes online
 • Faily Brakes - podobné hry na mobil

  Faily Brakes ke stažení zdarma

  Faily Brakes - hodnocení a komentáře