Ohodnoťte hru

FIE Swordplay je sportovní android hra, která vás ezme do šermířského prostředí a zabaví vás na dlouhé hodiny. Je jasné, že historie šermu sahá až do středověku a jeho sporotvní část bývá součástí letních olympijských her, ale výojáří her ji velice dlouho přehlíželi.

Mnoho hráčů i diváků by mohlo být proti, protože šermování je v téměř každém RPG, ale není tomu úplně tak, protože  této hře se jedná o sportovní šerm. Jde o velice propracovanou fyziku, které mnohé šermířské hry nemohou konkurovat.


FIE Swordplay

Při hraní této hry se budete na svého šermíře koukat z bočního pohledu a bojištěm vám budou sportovní šermířské haly plné diváků. Vašim hlavním sportovním cílem bude zisk zlaté medaile na Olympijských hrách v Riu de Janeiru. Celá cesta za tímto cenným kovem bude náročná a dlouhá! Hra nabízí singleplayer i multiplayer.

V singleplayeru se hra dělí do několika kalifikačních měst, mezi kterými se objeví i Praha, New York, Berlín a další. Každé město znázorňuje určitou kapitolu, ve které budete muset čelit různým herním módům a získat určitý počet bodů, který budete mít předem určen. V každém městě se vám ihned začnou nabízet různé zápasy. Největší strategickým prvkem bude to, že  každém městě je nějaký šampion, který bude mít rozdílný druh šermu a vy se mu tak budete muset přizpůsobit, pokud chcete vyhrát.

Největší zábavou bude asi PvP multiplayer, protože online klání budou napínavější a zábavnější. Čekají vás také různé týdenní výzvi za tučné odměny. Celá hra je ke stažení zcela zdarma a proto si ji budete moci bez poplatků vklidu zahrát.

FIE Swordplay - štítky

  • FIE Swordplay FIE Swordplay online
  • FIE Swordplay ke stažení zdarma
  • Sportovní android hry
  • Sportovní android hry ke stažení zdarma
  • Sportovní android hry online
  • FIE Swordplay - podobné hry na mobil

    FIE Swordplay ke stažení zdarma

    FIE Swordplay - hodnocení a komentáře