Ohodnoťte hru

Legends of Loot je android arkádová hra, která vás zanese do světa strategie v podobě kartiček. Je nutné podotknout, že v posledních několika letech se velice zrychlil vývoj deskových her.

Jde o deskovou hru po Android v nichž máte trojici hrdinů a vykládáte karty na stůl, címž se snažíte splnit různé herní úkoly. Musíte například pobít nepřátelské jednotky nebo získat pět zlatých hvězdiček dříve, než se jich chopí váš nepřítel. Veškeré stanovené cíle se vzájemně prolínají a hráč si může vybrat nejdříve úkol, který se mu zdá lépe splnitelný. Nebo může hrát úkoly souběžně.


Legends of Loot

Minibalíčky a jejich tvorba

Vše je velice jednoduché. Na začátku celé hry dostanete trojici hrdinů a určitý počet karet. Tento samý počet dostanou i vaši nepřátelé. Dále se pak hraje na jeden tah a pak tak nepřítele a vše se opakuje. Nezáleží však jakou kartu vytáhnete a strategie je tak zcela na vás. Všechny karty jsou rozděleny dle typů a vše je tak velice přehledné. Rozlišují se dle obsahu, poškození, dosahu a také jsou zde bonusové karty.

Všechny skupiny karet jsou velice rozmanité a pěkně zpracované. Každý typ hrdiny má určitý typ karet díky svým vlastnostem. Balíčky karet si také pak můžete tvořit a to velice rozmanitě, protože je k dispozici velké spektrum předmětů. Proto sen nemůže stát, že i když budete nezkušený hráč, že byste si vytvořily zcela nevyvážený balíček. Celkově tedy dostanete skvěle vypadají a zábavnou arkádu ke stažení zcela zdarma.

Legends of Loot - štítky

 • Arkádové android hry
 • Arkádové android hry ke stažení zcela zdarma
 • Arkádové android hry online
 • Legends of Loot
 • Legends of Loot ke stažení zcela zdarma
 • Legends of Loot online
 • Legends of Loot - podobné hry na mobil

  Legends of Loot ke stažení zdarma

  Legends of Loot - hodnocení a komentáře