Ohodnoťte hru

OlliOlli2: Welcome to Olliwood je sportovní android hra, která vás zanese do světa skateboardu. Za tvorbou této hry stojí studio roll7.

Hlavní skateboard hrdina je viděn z boků a grafika je tvořena z jednotlivých kostiček. Hra je sice nevelká svými rozměry, ale nabízí zajímavou hratelnost. Podobá se herní klasice Tony Hawk’s Pro Skater, ale jen v tom smyslu, že mají hráči udělat nějaké triky za odměny a body.


OlliOlli2: Welcome to Olliwood

Každý z těchto triků, které můžete vytvářet je uzpůsoben nějakým gestem a tedy táhnutím po displeji. Například pokud táhnete dolů, tak je vytvořen kickflip, do prava pak frontflip a takhle bychom mohli pokračovat dále. Je zde i několik pokročilých triků, kde již musíte udělat několik tahů. Veškeré triky je třeba udělat dobře načasovaných výskokem a také dopadem, bez kterého by to nešlo. Jestliže se vám podaří dobře odrazit od země, dostanete se tedy více do výšky a budete mít více časů na triky. Z toho plyne, že uděláte třeba více triků a získáte tak víc bodů.

Stejně jako v ostatních hrách tohoto typu, tak i zde řetězem triků zaručuje násobení bodů. Znamená to tedy, že čím větší násobič vytvoříte, tím více bodů přistane na vaše konto. Jestliže získáte potřebný počet bodů, tak budete odměněni novým levelem. Celkem je v této hře 50 takových levelů. Hra tedy vypadá jednoduše, ale v závěru dostaneme skvělou hru ze skvělou hratelností za necelých 120 Kč.

OlliOlli2: Welcome to Olliwood - štítky

 • OlliOlli2: Welcome to Olliwood
 • OlliOlli2: Welcome to Olliwood ke stažení
 • OlliOlli2: Welcome to Olliwood online
 • Sportovní android hry
 • Sportovní android hry ke stažení zcela zdarma
 • Sportovní android hry online
 • OlliOlli2: Welcome to Olliwood - podobné hry na mobil

  OlliOlli2: Welcome to Olliwood ke stažení zdarma

  OlliOlli2: Welcome to Olliwood - hodnocení a komentáře