Ohodnoťte hru

Werewolf Tycoon je arkádová android hra, která vám umožní vyzkoušet si, jaké to je zahrát si návykovou mobilní hru. V principu jde o jednoduchou arkádovou hru, která v konečném měřítku uchvátí i náročného hráče.

Hlavní náplní hry je to, že se stáváte nebezpečným vlkodlakem, který se noc co noc vydává do parku, kde se snaží zahnat hlad po lidské krvi. Na svou vhodnou oběť vyčkáváte uvnitř křoví. Hned jak se tato oběť objeví, tak se objevíte a splníte svůj hlavní úkol, tedy najíte se. Musíte se však pokusit zůstat v anonymitě což není tak jednoduché, jak to vypadá. Jestliže chcete zůstat dlouho v anonymitě a bezpečí, tak si musíte své útoky a výpady velice pečlivě naplánovat.


Werewolf Tycoon

Ze začátku využíváte například lampy, které v danou chvíli nesvítí, což je pro vás velice dobré, protože nejste vidět. Dále si pak můžete vyhlídnout osamocené turisty, kteří jsou jednoduchým cílem. Aby jste měli hru ještě těžší, tak každý úkol za jídlem je omezen jistým časovým úsekem a proto budete muset přemýšlet rychle. Pokud vás někdo uvidí, tak to řekne do místních novin, což může být ze začátku považováno za vtip, avšak pokud se těchto výpovědí přidá více, tak z toho může být pěkný průšvih. Vůbec nejhorší je to, když vás zastihnou lidé s fotoaparáty.

Jestliže budete vyfoceni vícekrát, tak vaše existence může být brzo velice ohrožena, protože si pro vás přijde jednotka rychlého nasazení. Ovládání hry je velice jednoduché a to pouhým dotekem displeje. Navíc je tato arkádová hra ke stažení zcela zdarma, což je jistě její velkou výhodou.

Werewolf Tycoon - štítky

 • Arkádové android hry
 • Arkádové android hry ke stažení zdarma
 • Arkádové android hry online
 • Werewolf Tycoon
 • Werewolf Tycoon ke stažení zcela zdarma
 • Werewolf Tycoon online
 • Werewolf Tycoon - podobné hry na mobil

  Werewolf Tycoon ke stažení zdarma

  Werewolf Tycoon - hodnocení a komentáře