V kategorii ‘Hry’

Underground Parking

Parkování v podzemních garážích není v některých situacích příjemné a to z toho důvodu, že jsou zde velmi úzké prostory. Celá tato hra je v HD rozlišení a grafické zpracování je opravdu skvělé. Snažte se dojet na své parkovací místo a hlavně se vyhýbejte všem ostatním automobilům. Dávejte si taktéž pozor, abyste žádný ze zaparkovaných […]

[HRA]Incredible Hulk

Incredible Hulk je obrovský fenomén. Jsou zde komiksy hulka, film incredible hulk a také samozřejmě hra incredible hulk.

18+ Opilá žena [HRA]

Who-can-fight-Android-malware

Jedná se o hru přístupné jen od 18+! Při kliknutí na tlačítko "Čti dál" souhlasíte s tím, že vám je víc jak 18 let. Velice zajímavá hra, kde se budete snažit opít ženu a co pak se stane dále, to nikdo neví. Odkaz ke stažení uvnitř novinky.

Top Gear : Race the Stig ke stažení

Určitě znáte skvělý automobilový pořad Top Gear a tajemného Stiga. Dnes si v této hře zahrajete s několika automobily, které byly samotné v pořadu odzkoušené. Věříme, že se vám hra bude líbit. Tato hra vyšla teprve včera a už má spoustu hráčů!  

PEPI Skate 3D ke stažení

Perfektní hra na mobilní telefon, kde budete ovládat tohoto skateboardistu. Na videu vidíte sami, jak se daná hra ovládá. Většinou za pomocí tahů nebo naklápění telefonu. Pokud si chcete tuto hru na telefon se systémém zahrát, tak si rozklikněte tuto novinku, kde budete mít odkaz ke stažení.  

Dead Trigger ke stažení

Jedná se sice o starší hru, protože již je dostupný nový díl Dead Trigger 2.  Jedná se o perfektní hru z první osoby a sklízí skvělá hodnocení. Vhodná pro dlouhé chvíle  V této hře se bojuje v takových arénách (místech), kde musíte přežít veškerý útok zombíků. Po ruce máte opravdu silný zbraňový arsenál, tak ho […]

GTA Vice City ke stažení

Chcete si zahrát GTA Vice City taktéž na svém mobilním telefonu? Starší hra, která se kdysi pařila na počítači dostala možnost ke svému výročí se rozvinout taktéž na mobilní platformu a můžeme říct, že se povedla. Hra je naprosto totožná s tou na počítač, takže si můžete tuto hru zahrát plnohodnotně kdekoliv budete chtít!