Vypnout reklamu

V kategorii ‘Hry’

Need For Speed No Limit již brzy na Androidu

ScreenHunter_3

Další hra od společnosti EA přijde do Google Play Store. Je tím skvělá závodní hra Need For Speed! Tentokrát se jedná o díl No Limits a jedná se o exkluzivní díl pro mobilní telefony. Tento díl byl oznámen právě dnes a na videu můžeme vidět i záběry z hraní, které představuje známý závodník Ken Block.

Moderní závodní hra Asphalt 8: Airbone

ScreenHunter_3

Už jste hráli novou hru Asphalt 8 Airbone? My ano a je opravdu skvělá, proto se o ní chceme s vámi podělit. Ikdyž nejsem velký fanoušek ovládání pomocí natáčení telefonu, tak se hra líbila. Jde o to, že hra nabízí spoustu možností.

TOP 8 android her pro váš mobil!

MC5-Blackout-Tokyo-jpg

FPS hry jsou tady již dlouho, ale nikdy nebyly v tak skvělém provedení, jako právě teď. Mobilní technologie se opravdu posunuli kupřed. Je tady rok 2014 a grafika je na skvělé úrovni. Tak jaké jsou ty nejlepší FPS hry? Pojďme se na to podívat.

The Wolf Among Us hra na android

759444050af445898100b5ee1639471d

Tato hra je dostupná i na PC, iOS, PlayStation Vita a také na Amazon Appstore, jelikož vývojář TellTale potřebuje své hry vydat na všechny možné platformy a to předtím, než hru přinese na Play Store. Dnes proto můžete mít hru se silným příběhem.

Assassin’s Creed® Unity App

ScreenHunter_8

Pokud právě teď hrajete novou akční hru od Ubisoftu Assasins Creed Unity na Xbox One, PlayStation 4 a PC, tak vás možná bude zajímat nová android aplikace, které vám pomuže.

[HRA] Labyrinth Trap

ScreenHunter_8

Znáte labyrint? Je zde spoustu pastí, které vás dokážou dostat do pěkného problému. Vaším úkolem je samozřejmě dostat kuličku do cílové plochy, která je opravdu velmi daleko a hlavně cesta bude velmi náročná!

Čekáte na nový díl The Hunger Games? Tak tady máte hru se kterou si zkrátíte čekání!

Hunger-Games-Panem-Run-Hack-Cheats-Android

Jedná se o velmi zábavnou hru, kde budete si muset vytvořit tým z velmi známých postav z filmu. Vše je rozděleno na různé kraje a vaším úkolem je porazit Kapitol. Není to jednoduché a to víte sami. Pokud jste viděli celou sérii tohoto filmu. Více v novince.

Týdenní nářez her na android a aplikací

hotweek

Každý týden pro vás připravujeme týdenní nářez těch nejlepších android her a aplikací, které vyšly. Dnes tomu není jinak a vy si tak můžete opět prohlédnout nové hry na android na jednom místě. Některé jsou zdarma a některé nikoliv, ale pro ně pro vás přinášíme doporučení.

[HRA] Nudíte se? Vyzkoušejte Trabi vs Zombies

ScreenHunter_5

Likvidujte zombíky, kteří vám přijdou do cesty. Hru si můžete zahrát ve dvou módech. První mód je možnost hraní nekonečnou hru a druhý mód je o plnění misí. Záleží jen na vás, co vás bude bavit. Tuto hru nám doporučil jeden čtenář, který je zároveň tvůrcem!