Vypnout reklamu

V kategorii ‘Hry’

Týdenní nářez her na android a aplikací

hotweek

Každý týden pro vás připravujeme týdenní nářez těch nejlepších android her a aplikací, které vyšly. Dnes tomu není jinak a vy si tak můžete opět prohlédnout nové hry na android na jednom místě. Některé jsou zdarma a některé nikoliv, ale pro ně pro vás přinášíme doporučení.

[HRA] Nudíte se? Vyzkoušejte Trabi vs Zombies

ScreenHunter_5

Likvidujte zombíky, kteří vám přijdou do cesty. Hru si můžete zahrát ve dvou módech. První mód je možnost hraní nekonečnou hru a druhý mód je o plnění misí. Záleží jen na vás, co vás bude bavit. Tuto hru nám doporučil jeden čtenář, který je zároveň tvůrcem!

Levné hry na android v novince!

best_deal

Pokud jste stále čekali, až vám některou z her slevní, tak možná právě dnes nastal ten den. Stačí, když se podíváte do seznamu, který máme v novince zveřejněný. Takové GTA: Vice City stojí jen $2.99 (79 Kč). 

Týdenní nášup android aplikací a her

sablona_hotweek

Tento týden se toho celkem dost událo. Google představil novinky a zveřejnil nový ANDROID 5.0. Zároveň nám představil nový telefon Nexus 6 na který jsou pozitivní a negativní ohlasy. Větší část negativity odnesla právě velikost. Lidé chtějí menší telefony, nikoliv pádla. Zveřejněn byl i Nexus 9! My jsme si pro vás ale připravili aplikace a […]

Výprodej android aplikací

play-416

V dnešní novince si vypíšeme android aplikace, které dostaly slušnou cenu a stojí zato si ji zakoupit. Naleznete tady třeba Need For Speed: Most Wanted, se kterou si můžete zahrát i s kamarády, takže se celkem hodí mít plnou verzi. Věřte, že proti kamarádům je to mnohem větší zábavy. Rozklikněte si novinku a dozvíte se […]

Modern Combat 5 ve slevě jen za 76,- Kč nebo…

ScreenHunter_1

Pokud jste někdy čekali, až spadnou ceny hry od známého vývojáŕského studia GameLoft, tak jste se právě dočkali. Modern Combat 5: Blackout jen za 76,- Kč z původních 130,- Kč. Hra je opravdu skvělá a pokud se nudíte, tak si ji můžete zakoupit. Pokud otevřete dnešní novinku, tak se dozvíte i mnohem víc.  

FIFA 15 Ultimate Team

FIFA 15

A je to tady! Další ročník skvělé FIFY, která má přes 30 reálných lig a stadiónů! Vytvořte si svůj tým snů a vyzkoušejte si je. Máte tady Anglickou ligu, La Ligu, Německou Bundesligu a mnohem více. Jedná se o velice autentickou hru, která poukazuje na novinky ze světa fotbalu.  

Moy City Builder android hra

ScreenHunter_1

Jedná se o další bezvadnou hru, kde je vaší prací navrhnout a postavit své vlastní město! Postavte to nejlepší město na světě. Začněte těžit zlato, abyste měli pořádné "Cash Flow" a vše ostatní je jen na vás. Celkově má hra přest 60 rozdílných budov, které si můžete nechat postavit.

AntiSquad Tactics – Android hra

ScreenHunter_1

Jedná se o taktickou hru, ve které můžete ukázat své schopnosti naplno. Je zde mód pro jednoho hráče, kde se vydáte přes 30 misí. Hra je taktická, protože se hraje na tahy. Již předem musíte vědět, kam se vydáte skrýt a jak uděláte napadení nepřítele, aby si toho nikdo nevšiml.