Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Bid Wars – Storage Auctions | Droiduj.cz

Bid Wars – Storage Auctions – Přihazujte v aukcích na slepo

Velmi zajímavá hra, která se nechala inspirovat několika televizními pořady. Stejně jako v nich se dnes budete přesouvat z jedné aukce na druhou. Nikdy nebudete předem vědět, na co budete přihazovat. Máte jen pár vteřin na to, abyste se podívali, co se bude dražit. Potom si musíte dobře rozmyslet, kolik peněz se rozhodnete přihodit. V daném sklepě může být například hodně cenný poklad, ale také můžete zaplatit spoustu peněz za hromadu šuntů, které nemají žádnou hodnotu. Vždy budete mít proti sobě hned několik soupeřů, kteří budou přihazovat proti vám!

Od malých skladů po větší

Bid Wars - Storage AuctionsZačínat budete na malých skladech a sklípcích, protože nemáte tolik peněz. Pokud se vám bude dařit a budete přihazovat správně, pak je zde velká šance na to, abyste zbohatli. Jakmile přijdete jak na to a vyděláte si pořádný balík peněz, pak se můžete pustit do větších skladů a sklepů, kde se bude hrát o mnohem větší peníze. Určitě této hře přijdete na chuť. Čím déle ji hrajete, tím více vás baví. Bohužel jste zde limitováni energií a nemůžete tak dražit od rána do večera, což je možná i dobře.

Zdarma a zábavná

Nejen, že je hra Bid Wars – Storage Auctions opravdu zábavná, navíc je ke stažení zcela zdarma a to přímo zde tady u nás. Jelikož je hra zdarma, tak zde na vás čeká čas od času nějaká reklama, ale to se dá přežít. Pokud se vám tento typ her líbí, pak si určitě vyberete nějakou v jedné z našich kategorií!

Bid Wars – Storage Auctions - štítky

  • android hry zdarma
  • android ke stažení
  • Bid Wars - Storage Auctions
  • hry zdarma android
  • hry zdarma ke stažení
  • Bid Wars – Storage Auctions - podobné hry na mobil

    Bid Wars – Storage Auctions ke stažení zdarma

    Bid Wars – Storage Auctions - hodnocení a komentáře