Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/549/virtual/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Candy Crush Saga – Stovky levelů postřehové zábavy

Candy Crush Saga je asi jedna z těch úplně neznámějších her, na jaké můžete na poli android her narazit. Tato hra těší z krásné grafiky a jednoduché hratelnosti, kterou disponuje. Herní styl, známý jako “spoj tři” je celkově velmi populární a vývojáři to moc dobře vědí. Možná i proto je to jedna z nejstahovanějších her na google play. Pokud tedy i vy patříte mezi hráče, kteří vyhledávají postřehové a logické hry, pak si rozhodně zkuste hru Candy Crush Saga.

Hrajte s přáteli

Candy Crush SagaDalší výhodou této známé hry Candy Crush Saga je i to, že ji můžete hrát s vašimi kamarády a to za pomocí Facebooku. Po připojení uvidíte všechny, kdo tuto hru hrají a máte další cíl. Pokusit se je všechny do jednoho porazit. Co se herní stránky týče, ta je opravdu jednoduchá. V každém levelu musíte splnit úkol, který se po vás požaduje. Například odstranit daný počet cukrátek, nebo v časovém limitu nahrát dostatečný počet bodů. Hra Candy Crush Saga disponuje více než tisícem levelů a další přibývají každý měsíc!

Stovky hodin zábavy bez placení

Hra Candy Crush Saga vám vydrží dlouhé hodiny a díky neustálým aktualizacím to nevypadá, že by levely v nejbližší době došly. Nečekají zde na vás žádné reklamy a hra je ke stažení zcela zdarma. Ovšem máte možnost si za reálné peníze nakoupit spoustu power-upů, které vám pomohou, když už si nebudete vědět rady! Stáhnout si ji můžete přímo zde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Candy Crush Saga - štítky

 • candy crush saga
 • candy crush saga na skóre
 • candy crush saga online
 • candy crush soda saga
 • candy crush soda saga online
 • hra candy crush saga
 • Candy Crush Saga - podobné hry na mobil

  Candy Crush Saga ke stažení zdarma

  Candy Crush Saga - hodnocení a komentáře