Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Diggy’s Adventure | Droiduj.cz

Diggy’s Adventure – Vyřešte všechny záhady světa

Diggy’s Adventure je opravdu zajímavý kousek od slovenského herního studia Pixel Federation. Nejprve zmíníme asi to, že celá tato hra je v češtině a proto si ji můžete vychutnat právě i vy, kteří zrovna neovládáte angličtinu. Tato zábavná hra jde hrát jak s internetem tak i bez, tudíž máte vždy možnost si tuto zahrát odkudkoliv! S vašim kopáčem se tedy budete moct setkávat jak offline, tak online a to je v dnešních hrách rozhodně plus. Pokud hledáte tedy tu správnou logickou hru plnou hádanek, pak si dnes přijdete na své!

Krásná grafika a chytlavý příběh

Ve hře na vás čeká opravdu velmi propracovaný příběh, který od samotného začátku dává Diggy's Adventurehlavu a patu. Pokud tedy preferujete hry s kvalitním příběhem, pak je tato pro vás jako stvořená! Začínat budete v Egyptě, kde jste jako archeolog, který hledá svého otce omylem vypustili kletbu, která ohrožuje nyní celý svět. Pokud tomu chcete zabránit, nezbývá vám nic jiného, než se vydat po dlouhé cestě a plnit jeden úkol za druhým. Za splněné úkoly budete získávat odměny a hlavně se vám bude odemykat příběh, který je opravdu zajímavý a rozhodně stojí za to si tuto hru dohrát až do konce! Po grafické stránce budete také mile překvapeni. Vše je krásné a ostré i na větších zařízeních!

S mikrotransakcemi si zahrajete více

Hra je poskytována zcela zdarma, ale vývojáři moc dobře ví co dělají. Hra je totiž postavena na starém známém funkčním systému. Veškeré činnosti, které budete v této hře dělat vás stojí energii, která se samozřejmě dobíjí celkem pomalu a když už ji jednou vyplýtváte, pak si zase musíte několik hodin počkat, než znovu budete na maximu. Tomu můžete předejít, když čas od času do hry vrazíte nějakou tu korunu, protože za mikrotransakce si můžete nakoupit spoustu energie. Pokud ovšem patříte mezi příležitostné hráče, pak vám to vadit nebude a hru i užijete bez utracení jediné koruny!

 

Diggy’s Adventure - štítky

 • android hry česky
 • české hry
 • české hry android
 • české hry android zdarma
 • Diggy's Adventure
 • hádanky
 • Diggy’s Adventure - podobné hry na mobil

  Diggy’s Adventure ke stažení zdarma

  Diggy’s Adventure - hodnocení a komentáře