Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Dream Defense | Droiduj.cz

Dream Defense – Nebojte se nočních můr

Opravdu zajímavé spojení strategie a akce nám přinese krásná hra jménem Dream Defense. V této hře se budete v hlavní roli s plyšovým medvídkem pokoušet ochránit vašeho svěřence před nočními můrami. Postarejte se o to, aby chlapec hezky spal a mezitím likvidujte všechny příšery, které se na vás hrnou. Nedejte jim sebemenší šanci, aby se dostali až k posteli. To by znamenalo jen to nejhorší a to, že chlapec by místo klidného spánku prožíval hrozivou noční můru a to přece nechcete!

Vylepšujte zbraně a chraňte chlapce

Dream DefenseNa začátek si vystačíte se zbraněmi, které dostanete, ale jak půjde čas, tak příšery budou silnější a silnější a to pro vás znamená, že je na čase co nejrychleji vylepšit váš zbraňový arzenál. Za každý vyhraný level budete získávat peníze a součástky na nákup a vylepšování zbraní. Těch nebude moc, takže si musíte vždy přesně rozmyslet, co s nimi uděláte. Za projíždění levelů budete dále odemykat nové zbraně a vylepšení, které se vám budou rozhodně hodit!. Navíc, pokud si hru stáhnete v době, kdy tento článek vychází, můžete si vychutnat i nový halloweenský event, kde získáte všechno rychleji.

Spousta zábavy zdarma a bez reklam.

Autoři se rozhodli zvolit tu nejlepší cestu jakou mohli. Hra je zcela zdarma a nebude vás po celou dobu obtěžovat žádnými reklamami. Vše, je zde plně na vás. hra Dream Defense se dá dohrát bez zaplacení jediné koruny, ovšem pokud chcete ty nejlepší zbraně a rychle všechno vylepšit, pak máte možnost si za peníze koupit nejrůznější balíčky. Také koukání na reklamy je ve vaši režii. Pokud se rozhodnete na reklamu podívat, pak za ni dostanete předem oznámený bonus. Hru Dream Defense si určitě vyzkoušejte. Zdarma si ji můžete stáhnout přímo u nás!

Dream Defense - štítky

 • akční hry zdarma
 • dream
 • Dream Defense
 • noční můra
 • strategické hry
 • strategické hry zdarma
 • Dream Defense - podobné hry na mobil

  Dream Defense ke stažení zdarma

  Dream Defense - hodnocení a komentáře