Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Flappy Golf 2 | Droiduj.cz

Flappy Golf 2 – Tak trochu netradiční golf!

Tentokrát se podíváme na zoubek vývojářskému studiu Noodlecake Studios Inc, respektive jejich nejnovějšímu počinu jménem Flappy Golf 2. Tato oddechová – sportovní hra vás zabaví na několik hodin. Tato zábavná hra se vám bude určitě hodit vždy, když se potřebuje zabavit. Hra Flappy Golf 2 jde hrát i bez internetu a proto si ji můžete vzít takřka kdekoliv!

Co najdeme ve hře?

Flappy Golf 2Po prvním zapnutí uvidíte před sebou hned několik sad levelů, které jsou seřazeny podle obtížnosti a vy si proto můžete už od začátku vybrat zda se pustíte do lehčích nebo složitějších levelů. Ve hře Flappy Golf 2 máte jeden jediný úkol a to na co nejmenší počet doteků dostat váš míček do jamky. V každém levelu můžete získat od jedné do tří hvězd. Čím méně pokusů vám bude dokončení levelu trvat, tím více hvězd obdržíte. Za tyto hvězdy si můžete dále odemykat nové levely a nové míčky, se kterými můžete dále hrát.Hra má k dispozici i multiplayer, ve kterém si to můžete rozdat proti lidem z celého světa. Vyhrává ten, kdo dostane svůj míček co nejrychleji na místo určení. Pokaždé když vyhrajete, pak na vás čeká nějaká odměna, kterou můžete dále směnit.

Cena, mikrotransakce a reklamy.

Určitě budete potěšeni, protože sportovní hra Flappy Golf 2 je vám k dispozici zcela zdarma. Ovšem disponuje velkou řadou mikrotransakcí, ale ty jsou zde pouze pro ty z vás, kdo máte rádi odlišnost. Za peníze si zde totiž můžete nakoupit nové skiny pro vaše míčky a budete se tak odlišovat od neplatících hráčů. Ovšem za peníze nedostanete žádnou výhodu, která by vás zvýhodnila. Reklamy jsou zde ve velmi malé míře a nemusíte se bát otravných vyskakovacích videí. Těch nás vývojáři ušetřili a mají za to velké plus!

Flappy Golf 2 - štítky

  • android hry
  • android hry zdarma
  • golf
  • sportovní hry
  • sportovní hry zdarma
  • Flappy Golf 2 - podobné hry na mobil

    Flappy Golf 2 ke stažení zdarma

    Flappy Golf 2 - hodnocení a komentáře