Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Gangstar Vegas | Droiduj.cz

Gangstar Vegas – Staňte se gangsterem!

Gameloft vypouští do věta jednu pecku za druhou a jinak to není ani u jejich další hry jménem Gangstar Vegas. Zde se z vás alespoň na malou chvíli díky vašeho android zařízení může stát pravý americký gangster. Ve hře Gangstar Vegas na vás čeká opravdu spousta možností, jak naložit z volným časem. Můžete jen tak brouzdat po otevřeném světě, plnit úkoly, krást dopravní prostředky, nebo jen tak z legrace zabíjet padouchy nebo civilisty. Hra Gangstar Vegas je opravdu nabitá nápady a je jen na vás, co z hry dostanete!

Otevřený svět, stovky zbraní a spousta úkolů.

Gangstar VegasVe hře Gangstar Vegas je pro vás přichystán vcelku slušný příběh, po jehož linii se můžete, ale také nemusíte vydat. Pokud se tak rozhodněte, pak si ušetříte spoustu času, protože plněním příběhu otevřete všechny lokace a většinu zbraní a dopravních prostředků. A těch zde na vás čeká opravdu hodně. V této akční hře se z vás stane gangster, který začíná od nuly a je jen na vás, jestli skončíte mrtvý, ve vězení nebo v pořádném balíku peněz. V tomto světě si můžete dělat vše, co se vám jen zlíbí! Můžete krást auta, zabíjet lidi a spoustu dalšího! A je jen a jen na vás, co to bude!

Je hra opravdu zdarma?

Jak je již u tohoto vývojáře zvykem, jejich hry zdarma nejsou tak úplně zdarma. Zadarmo si je totiž jenom stáhnete. Naprostá většina věcí, které můžete ve hře získat se normálním smrtelníkům, kteří neplatí nepodaří jen tak bez práce získat a na jeden takový předmět budete šetřit opravdu dlouho. A to jen u zlomku věcí, protože některé si bez peněz nepořídíte nikdy! A proto pokud chcete mít nejlepší zbraně a auta, tak počítejte s tím, že si za hru pořádně zaplatíte. Nicméně jednu dobrou zprávu pro vás máme. Ve hře nejsou žádné otravné reklamy! 

Gangstar Vegas - štítky

  • akční hry
  • akční hry android
  • akční hry zdarma
  • android hry zdarma
  • gameloft
  • Gangstar Vegas - podobné hry na mobil

    Gangstar Vegas ke stažení zdarma

    Gangstar Vegas - hodnocení a komentáře