Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Hitman: Sniper | Droiduj.cz

Hitman: Sniper – Staňte se nájemným vrahem

Akčních her je v dnešním světe spousta a je těžké najít nějakou, která se od ostatních vymyká a je něčím jiná. Ovšem dnes jsme pro vás jednu takovou našli. jedná se o akční hru Hitman: Sniper a vy si dnes střihnete hlavní roli nájemného vraha. Náhodní lidé se vás budou najímat pro špinavou práci a vy se musíte je co nejrychleji pokusit splnit a to bez řečí. Jakmile dostanete úkol, hned musíte jít na věc. Budete zneškodňovat lidi na vysokých postech, milence nebo jen tak obyčejné lidi, kteří se někomu zprotivili. Myslíte si, že na to máte?

Z nuly na vrchol!

Hitman: SniperZačínáte jako řádový zabiják bez větších zkušeností. Nějaké zabití na svém kontě již máte, ale je potřeba se zdokonalovat. A proto se musíte snažit vyhovět každému vašemu zaměstnavateli. Jakmile dostanete úkol, musíte se na něj ihned vrhnout. Za splněné úkoly budete získávat prestiž a hlavně peníze, za které si můžete dále nakoupit nové zbraně. S těma budete lepší a lepší, protože nové zbraně jsou přesnější a hlavně více zabijácké! Teď už na nic nečekejte a co nejrychleji se chopte této příležitosti!

 

Placená ale stojí za to.

Akční hra Hitman: Sniper patří mezi placené hry a možná i proto si udržuje svou kvalitu a má stálý přísun aktualizací. Navíc v této hře nenarazíte na jedinou reklamu a můžete si hru plně vychutnávat. Za těch pár korun, které do hry investujete to je rozhodně super zážitek a hlavně zábava na dlouhé hodiny. Akční hru Hitman: Sniper si můžete zakoupit přímo u nás! Pokud vás zajímá tato hra, podívejte se i mezi ostatní placené android hry!

Hitman: Sniper - štítky

  • akční hry za peníze
  • akční placené hry
  • Hitman: Sniper
  • placené hry
  • placené hry android
  • Hitman: Sniper - podobné hry na mobil

    Hitman: Sniper ke stažení zdarma

    Hitman: Sniper - hodnocení a komentáře