Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Legend Summoners | Droiduj.cz

Legend Summoners – Pořádná bojovka s hrdiny

Pokud patříte mezi vyznavače her na hrdiny, pak si rozhodně zamilujete tuto jednoduchou hru jménem Legend Summoners. S touto hrou se nám představilo známé vývojářské studio DIVMOB, které už na světlo světa vypustilo několik herních hitů. Zmiňme například hry jménem Zombie Age 2, Zombie Age 3 nebo Epic Heroes War. A i dnes ve hře Legend Summoners si užijete hromadu zábavy při likvidování nepřátel.

O co vlastně ve hře jde?

Legend SummonersPro začátek si musíte vybrat jednoho z mnoha hrdinů, se kterými se budete pouštět do boje. Budete mít proti sobě vždy velmi nebezpečné nepřátele a proto je velmi důležité vašeho hrdinu vylepšovat a obléct ho, do pokud možno co nejlepšího vybavení. Navíc si sebou můžete vzít několik pomocných bojovníků, kteří budou stát po vašem boku. Cílem hry je vždy v každém levelu dostat nepřátelského hrdinu k zemi. Toho docílíte tak, že jeho zdraví klesne na nulu. Během tohoto bojování můžete plnit i další, vedlejší úkoly. Za ty můžete získávat vybavení, peníze a zkušenosti. Vylepšujte vašeho hrdinu a pokuste se porazit všechny, na které v této hře narazíte.

Cena, mikrotransakce a reklamy.

Hra sama o sobě je zcela zdarma a dokonce je velmi dobře hratelná i bez nutnosti vkládat do ni nějaké peníze. Sice budete v nevýhodě oproti těm, kteří platí, ale zase ne v tak veliké, protože za reálné peníze si můžete hru pouze urychlit. Nedostanete za ně nic, co byste nemohli získat bez placení! Co se týče reklam. Ty vás nebudou po celou hru nijak obtěžovat a to jak v podobě otravných několika vteřinových reklam, ani v podobě vyskakovacích. A to je rozhodně krok plus.

 

Legend Summoners - štítky

  • android hry
  • hry na hrdiny
  • hry pro android
  • nejlepší hry na android
  • Legend Summoners - podobné hry na mobil

    Legend Summoners ke stažení zdarma

    Legend Summoners - hodnocení a komentáře