Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Mafia III: Rivalové | Droiduj.cz

Oblíbená Mafia III i na telefonech

Mafia III: Rivalové je strategická hra, ve které budete zasazeni do násilnického prostředí a také drsného světa gangsterů. Postupně se pustíte do krádeží, osvobozování území, které Vám dříve patřili a budete muset zmasakrovat i nějaké nepřátele. Postupně se budete propracovávat a získávat tak kontrolu na městem, které se jmenuje New Bordeaux.

Stanete se šéfem na plný úvazek a budete řídit svou vlastní zločineckou rodinu, stejně jako tomu je na PC verzi této hry.

Vybavte se brutálními zbraněmi a vyražte do boje

Vyberte si ty nejlepší zbraně a výbavu. Až budete hotovy tak vyražte s vozidlem do města, kde jste získali nadvládu. Spolu s přibývající mocí bude růst i Vaše jméno v gangsterském podsvětí. Dejte věci do pohybu a prožeňte podsvětí vašeho města. Najměte se kopu zločineckých šéfů a zdokonalujte své schopnosti, které budete potřebovat v dalším boji.

Mafia III: Rivalové

Abyste získali více území, budete muset vyhlásit válku a odolávat tak vlnám nepřátelských gangů. Abyste těmto vlnám dokázali odolat, tak budete muset svůj zločineckým tým vybavit spoustou zbraní, ochran a spousty dalších vychytávek.

Bojujte s hráči v reálném čase

Abyste se ještě více zdokonalili, budete muset bojovat s hráči z celého světa. Kromě boje s nimi budete muset domluvit i nějaký ten kšeft a díky tomu získat bonusové odměny. Také se budete moci připojit ke svým přátelům a růst tak v online žebříčku.

Mafia III: Rivalové

Hra je zcela zdarma a stáhnout si ji můžete právě na našem webu. Tak neváhejte a pusťte se do akce!

Mafia III: Rivalové - štítky

 • Mafia III: Rivalové
 • Mafia III: Rivalové online
 • Mafia III: Rivalové zdarma
 • Mafia III: Rivalové zdarma ke stažení
 • strategické hry
 • strategické hry zdarma
 • Mafia III: Rivalové - podobné hry na mobil

  Mafia III: Rivalové ke stažení zdarma

  Mafia III: Rivalové - hodnocení a komentáře