Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Make More! | Droiduj.cz

Make More! – Nechte se sedřít z kůže

Čas od času je třeba zvolit nějakou nenáročnou, nenásilnou a hlavně zábavnou hru. Přesně takovou je klikačka jménem

Make More! V téhle klikací hře se ocitnete v malé továrně pod vedením otravného a přísného šéfa. Ten po vás nechce nic jiného, než abyste pracovali více a tvrději. A na tom je přesně tato hra založena. Je to takový malý simulátor toho, jak to ve firmě chodí. Čím více budete klikat, tím více peněz váš šéf vydělá a bude spokojenější. Tak ho nenechte naštvaného a zvedněte mu náladu.

Z malé firmičky velkou společností

Make More!Nejprve budete dřít sám a to bude pořádně namáhavé. Klikejte jak jen to jde a pokuste se vydělat pro firmu nějaké peníze. Jakmile jich budete mít dostatek, pak se můžete rozhodnout, zda něco vylepšíte, nebo zda přiberete do týmu nějaké posily. Doporučujeme ze začátku nabrat nové pracovní díly, protože čím více vás je, tím více vyděláte! Vydělávejte stále víc a víc a pokuste se přikoupit i další a další malé továrny.

Zadarmo a bez reklam

Tato hra jménem Make More! je zcela zdarma a dokonce zde na vás nečeká ani jedna jediná reklama. Reklamy si můžete zapnout sami, ale pouze tehdy zda budete chtít. Za odměnu za shlédnutí reklamy získáte vždy nějaký bonus na krátký čas. Například zrychlení vašich pracovníků nebo násobek toho, co právě vyděláváte. Pokud nechcete, pak si tuto hru můžete od začátku do konce vychutnat bez jediné reklamy. Najdeme zde samozřejmě i pár mikrotransakcí, za které si můžete nakoupit speciální měnu, kterou můžete opět vyměnit za bonusy. Hru si můžete zdarma stáhnout přímo zde u nás!

Make More! - štítky

  • android hra zdarma
  • android hry ke stažení zdarma
  • android klikačky
  • klikačky zdarma
  • Make More! - podobné hry na mobil

    Make More! - hodnocení a komentáře