Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Megapolis | Droiduj.cz

Megapolis – Vybudujte si své velkoměsto

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo od začátku vybudovat celé město? Pokud ano, pak dneska ve strategické hře Megapolis máte tu správnou příležitost! V této hře budete od samotného začátku budovat a budovat. Čím více toho postavíte, tím více budete vydělávat a tím pádem budete mít větší rozpočet na další rozšiřování. Za plnění úkolů budete získávat peníze a zkušenosti, s jejichž pomocí budete odemykat nové a nové budovy. Navíc můžete hrát spolu s vašimi přáteli a trumfovat se tak, kdo postaví to největší a nejlepší město široko daleko!

Budujte, budujte a budujte!

MegapolisNa samotném začátku na vás čeká malý a krátký tutorial, ve kterém vás naučí základy. Jakmile jej splníte, můžete se ihned pustit do budování toho největšího a nejlepšího velkoměsta. Nejprve to bude dlouhá cesta, protože peněz je málo a požadavků hodně. Vzhledem k tomu, že ve hře nejste nijak limitováni energií a podobně, takže u hry můžete sedět dle libosti. Můžete hrát třeba pár minut, ale i celé hodiny. Čas vám u této budovatelské hry bude ubíhat opravdu rychle.

 

 

Je to opravdu zdarma?

tahle strategická hra jménem Megapolis je ke stažení zcela zdarma a můžete si ji stáhnout přímo zde tady u nás! Za stažení a začáteční hraní tedy neutratíte ani korunu, ale když je něco zadarmo, vetšinou to má i nějaký háček. Háček u hry Megapolis je ten, že bez mikrotransakcí si zde nemůžete nakoupit dobrou polovinu budov. Ty jsou totiž koupit pouze za měnu, za kterou se platí reálnými penězi. Ovšem nebudou nás zde obtěžovat žádné reklamy, což je zase na druhou stranu krok správným směrem!

 

Megapolis - štítky

  • android hry zdarma
  • android hry zdarma ke stažení
  • megapolis
  • megapolis hack
  • megapolis online hra
  • Megapolis - podobné hry na mobil

    Megapolis ke stažení zdarma

    Megapolis - hodnocení a komentáře