Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Šachy | Droiduj.cz

Šachy – Procvičte si logické myšlení

Začneme asi nejznámější deskovou hrou vůbec. V této hře si nejen procvičíte vaše logické přemýšlení, ale také taktiku. Pokud tedy rádi občas potrápíte svůj mozek, pak byste si měli zahrát tuto povedenou deskovou hru od vývojářů Chess Prince. Hra nese opravdu velmi jednoduchý název a to Šachy! Také zde není nic moc co vymýšlet. Tuto hru již rozhodně vyzkoušel každý z nás a i vy si ji dnes můžete zahrát na vašem Android zařízení. A to jak na mobilním telefonu tak i na tabletu.

Hrajte sami nebo s kamarády

ŠachyTuto hru si můžete zahrát jak sami proti umělé inteligenci, ale také i proti vašim přátelům a to na jednom zařízení. Což je další z několika výhod této hry. Hra je dobře propracovaná a jsou zde dokonale ošetřeny všechny pohyby a to tak, aby se nedalo táhnout jinak, než dovolují pravidla. Proto pokud hledáte tuto logickou hru a chcete aby plnila svůj účel přesně tak jak má, pak zde si přijdete na své. Pokud budete hrát s nějakým kamarádem nebo známým, pak se připravte na klasickou hru a budete se střídat po tahu tak, jak je to známé z deskové podoby. Pokud se chytáte hrát ale proti umělé inteligenci, pak si rozhodně udělejte trochu času, protože ten nad touto hrou strávíte a ještě k tomu se pořádně zapotíte, protože umělá inteligence rozhodně ví jak na to!

Cena a poplatky.

Hra je zcela zdarma a neobsahuje žádné mikrotransakce. Čas od času na vás vyskočí malá otravná reklama, která se ovšem za tuto kvalitní hru vyplatí přetrpět. Vývojáři by přece jenom také měli něco mít za svou tvrdě vytvořenou práci. Časem by měla přijít možnost si za pár drobných zakoupit tuto hru bez reklam a tak se jich zbavit navždy!

Šachy - štítky

  • android hry zdarma
  • deskové android hry
  • deskové hry
  • logické hry
  • šachy zdarma
  • Šachy - podobné hry na mobil

    Šachy ke stažení zdarma

    Šachy - hodnocení a komentáře