Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
SCRABBLE™ | Droiduj.cz

SCRABBLE™ – Hra kterou nemusíme představovat.

Když se řekne slovní hra, nebo hra se slovy, pak vás pravděpodobně jako první napadne právě SCRABBLE™. A je pro to také důvod. Přece jenom je to nejznámější stolní hra ve svém odvětví. Dnes si můžete tuto slovní hru zcela zdarma vychutnat i na vašem android zařízení. SCRABBLE™ je tady v plné parádě a nabídne vám stovky hodit zábavy s cizími lidmi po celém světě, nebo s vašimi přáteli. Je jen a jen na vás s kým budete tuto hru chtít hrát. Ovšem dávejte pozor. Hra SCRABBLE™ je pouze v anglickém jazyce a proto nepočítejte s tím, že byste skládali slova česká!

Zahrajete si ale jen v angličtině

SCRABBLE™Pokud umíte anglicky na dobré úrovni, pak se rozhodně můžete do hry ihned pustit. Pokud v ní zase nejste tak dobří, tak nic nebrání tomu, abyste si ji alespoň procvičili. Vždyť přece nemusíte pořád jenom vyhrávat ne ? Hlavně, že je to zábava. Ve slovní hře SCRABBLE™ jde o to samé, jako v deskové verzi. Vašim úkolem je z písmen, která dostanete skládat slova. A to tak, abyste získali co nejvíce bodů. Každé písmeno má určitou hodnotu a pokud z nich složíte slovo, pak se všechny tyto body sečtou. No prostě žádná věda a pravidla určitě pochopí ihned každý. Také je zde možnost poradit se se slovníkem, který hra obsahuje také, ovšem rovněž pouze v angličtině!

Žádné peníze, žádné reklamy

Přesně tak hra SCRABBLE™ po vás nebude chtít ani korunu a dokonce vás nebude obtěžovat žádnými reklamami. A to je dneska opravdu velmi výjimečný případ a my jsme rádi, že i takové hry zde ještě jsou. Hru SCRABBLE™ si můžete stáhnout zdarma přímo zde u nás. A navíc, pokud máte rádi slovní hry, pak věříme, že si vyberete v naši kategorii, která je věnována přesně takovýmto hrám!

SCRABBLE™ - štítky

  • SCRABBLE
  • scrabble android
  • scrabble online
  • scrabble zdarma ke stažení
  • slovník scrabble online
  • SCRABBLE™ - podobné hry na mobil

    SCRABBLE™ ke stažení zdarma

    SCRABBLE™ - hodnocení a komentáře