The Simpsons™: Tapped Out – Mějte žluťáky stále u sebe

Žlutou rodinku Simpsonových vám asi určitě nemusíme představovat. Není tady snad nikdo, kdo by je neznal. A jelikož jsou tak populární, tak je samozřejmé, že s nimi vyšla i android hra zdarma. Strategickou hru jménem The Simpsons™: Tapped Out si vzala pod svá křídla vývojářská skupina Electronic Arts a tudíž máme záruku, že hra rozhodně bude stát za to. A o tom vás za chvíli i přesvědčíme.

Springfield v celé své kráse

The Simpsons™: Tapped OutNa začátku hry se po krátkém videu dozvídáte, že celý Springfield jak ho známe už není. A nemůže za to nikdo jiný, než nejlínější pracovník atomové elektrárny Homer Simpson. Díky jeho chyby elektrárna vybouchne a vše, co bylo známo jako Springfield zaniklo. Naštěstí je tady ještě šílený profesor, díky kterého máte možnost toto město celé vybudovat znovu od začátku a to podle vašich představ. Plněním úkolů se vám budou odemykat nové budovy a postavy a vy se touto cestou můžete pokusit nasbírat všechny původní obyvatele přímo do vašeho nového města. To vše se navíc můžete vychutnávat v opravdu nádherné grafice o kterou se postaralo studio samotného tvůrce tohoto seriálu.

Nutnost být stále online a drahé mikrotransakce

Jestli má tato hra nějaké mínusy, tak jsou to právě předražené mikrotransakce a nutnost být neustále online. Bez internetu si tuto skvělou hru bohužel nezahrajete. Velká spousta věcí, budov a postav je zde prodávána pouze za donuty, které zde slouží jako prémiová měna a proto je téměř nemožné získat všechny věci bez neustálého sypaní peněz do této hry. Vývojáři zde ovšem dali několik možností, jak jich pár denně získat. A to denními úkoly, koukáním na reklamu nebo častými eventy, které do hry vkládají.

Hra je tedy k dispozici zcela zdarma, ale pokud budete chtít posbírat všechny, tak se nutnosti vložit do hry peníze nevyhnete. Ovšem nenarazíte zde na žádnou reklamu a to je zase velký bod plus!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

The Simpsons™: Tapped Out - štítky

 • simpsons online
 • the simpsons
 • the simpsons game
 • the simpsons online
 • the simpsons tapped out
 • tiles of simpsons
 • The Simpsons™: Tapped Out - podobné hry na mobil

  The Simpsons™: Tapped Out ke stažení zdarma

  The Simpsons™: Tapped Out - hodnocení a komentáře