Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/domains/droiduj.cz/web/public/wp-config.php on line 92
Township | Droiduj.cz

Township – Neobyčejná farma se spoustou vedlejších úkolů

Strategické hry s nádechem farmaření si těší obrovské oblibě už několik let. A proč jsou tak oblíbené? Protože je zde stále co dělat. Rozvíjíte své území, hrajete se svými kamarády a staráte se celkové o rozvoj vašeho malého světa. A výjimkou není ani velmi oblíbená hra jménem Township. I v této hře si přijdou na své milovníci tohoto žánru a hlavně her, které jsou hlavně na takové to příležitostné hraní. Protože zde uděláte několik úkonů a musíte počkat než se dokončí. Což je opravdu nejvhodnější styl her pro všechny, kteří nemají v oblibě sedět u hry několik hodin v kuse.

V čem je jiná?

TownshipNa rozdíl od jiných her v tomto žánru se hra Township přece jenom vymyká a nabízí něco navíc. A to je důvod proč se na ni zaměřit více, než na nejrůznější klony. Samozřejmě nebudeme si nalhávat, že by tato hra přinesla nový koncept, ale z toho již zavedeného dokázala vymáčknout maximum. Možná také proto, že vývojáři na tuto hru rozhodně nekašlou a minimálně jednou týdně přichází vždy nová aktualizace, která vždy přinese něco nového. Ze začátku zde na vás bude čekat malé území s několika možnostmi. Po splnění základních úkolů a seznámení s hrou začne ta pravá zábava. Ve hře Township se musíte pokusit vytvořit to nejlepší, co dokážete.

 

Je opravdu zdarma?

Tohle je správně položená otázka. Hra sama o sobě je zadarmo a je bez placení velmi příjemně hratelná. Za vaše peníze si zde ovšem můžete nakoupit spoustu prémiových prvků. Například zvířata nebo domy, které produkují rychleji než ty zadarmo, nebo si za peníze můžete koupit herní měnu, díky které můžete urychlovat veškeré vaše úkony. Takže bez peněz budete ve hře sice trochu v nevýhodě, ale nebude vám to v ničem bránit!

Township - štítky

 • android farma
 • android hry zdarma
 • simulátory
 • strategické hry
 • Township
 • zábavné hry zdarma
 • Township - podobné hry na mobil

  Township ke stažení zdarma

  Township - hodnocení a komentáře